Multicentrum

ul. Limanowskiego 8

10-340 Olsztyn

Mapa dojazdu

telefon: 89 526 65 17

info@multicentrum.net

poniedziałek - piątek:
8:00 - 18:00

sobota:
10:00 - 14:00

Odkryć co ukryte

Projekt jest finansowany przez Fundację BOŚ, a realizowany przy współudziale wolontariuszy-pracowników BOŚ.

 

Logo BOŚ


W ramach projektu zostaną przeprowadzone zajęcia edukacyjne, których głównym celem jest rozwój umiejętności poznawczych, emocjonalnych oraz wzrost kompetencji społecznych wśród 10 dzieci z zespołem Aspergera i autyzmem, uczęszczających do Zespołu Placówek Edukacyjnych w Olsztynie, poprzez zorganizowanie cyklu warsztatów terapii zajęciowej w terminie od 11.05 do 30.06.2015r. Wykorzystując plastyczne zdolności młodych ludzi, stworzymy, a następnie wydrukujemy komiks. Z komiksu zaś,  wyodrębnimy plansze do kolorowania, które będą następnie wykorzystywane przez dzieci, w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, uczęszczające na zajęcia do MultiCentrum.

W pracy dzieci będą wykorzystywały program graficzny Corel ( licencja na 5 stanowisk komputerowych), którego grantodawcą jest Fundacja BOŚ.

Wydrukowane komiksy w formacie A5 zostaną wręczone dzieciom biorącym udział w projekcie i ich nauczycielom.

 

Zapraszamy także inne placówki edukacyjne do uczestnictwa w zajęciach graficznych z wykorzystaniem programu Corel. Wszystkie prace i działania, realizowane z użyciem tego narzędzia, będziemy dokumentować w tym miejscu.

 

Zostań super MultiCentrowym grafikiem!!!! Projektuj razem z nami.


25.06 w ZPE w Olsztynie odbyło się uroczyste zakończenie projektu “Odkryć co ukryte” Kontynuacja warsztatów graficznych w programie Corel “Odkryć co ukryte”.


W Multicentrum odbyły się pierwsze warsztaty z wykorzystaniem programu Corel w ramach projektu “Odkryć co ukryte”.