Multicentrum

ul. Limanowskiego 8

10-340 Olsztyn

Mapa dojazdu

telefon: 89 526 65 17

info@multicentrum.net

poniedziałek - piątek:
8:00 - 17:00

sobota:
nieczynne

Wprowadzenie

Jakie są symbole Olsztyna? Jakie najbardziej znane czy cenione zabytki stolicy Warmii i Mazur? Jakie baśnie i legendy warmińskie? Jakie zwyczaje wiejskie, stroje ludowe?

Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące historii, kultury i tradycji naszego regionu uzyskają uczestnicy projektu „Antologia warmińska – kreacja i promocja nowej marki regionu”. Multicentrum również przyłączyło się do jego realizacji.  Koordynatorami projektu w naszej placówce są p. Mirosława Linga-Cielecka i p. Karol Kalinowski.

Mira Linga-Cielecka z wykształcenia jest magistrem filologii polskiej. W Multicentrum jest instruktorem modułu Multikid i Multijęzyk i odpowiada za warsztaty skierowane do dzieci  w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Karol Kalinowski jest magistrem sztuki (specjalizacja: projektant graficzny). W Multicentrum jest instruktorem modułu Multisztuka, który realizuje zajęcia graficzne i filmowe.

Do udziału w projekcie zaproszeni zostali podopieczni p. Jolanty Okuniewskiej  ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Olsztynie (kl. Ic).